Warzywa i owoce

 

 

Dieta warzywno-owocowa jest rodzajem diety niskokalorycznej, krótko mówiąc jesteśmy w stanie ciągłego lekkiego głodu. Ważne jest aby zwrócić uwagę aby spożywać warzywa o niskiej zawartości cukrów prostych. Jeśli to możliwe należy unikać owoców takich jak pomarańczy, gruszek, ananasów.

Dieta warzywno-owocowa uznana jest przez specjalistów za niezwykle skuteczną a jednocześnie oczyszczającą nasz organizm z toksyn.

Dość częstym pytaniem zadawanym przez poszukiwaczy skutecznej diety jest czy warzywa i owce należy spożywać surowe czy gotowane.
Otóż surowe, bogate są w enzymy sprzyjające detoksykacji organizmu, jednak należy mieć na względzie to iż nasze systemy trawienne nie są przystosowane do spożywania zbyt dużej ilości surowych warzyw i owoców co wywołuje gwałtowne reakcje oczyszczające. Zalecamy zatem zbilansowaną dietę obfitującą w gotowane i surowe warzywa i owoce, niemniej jednak należy pamiętać aby nasze produkty nie były rozgotowane.

 

 

 Nasza rada

 

Pamiętajmy, że Zdrowy Olej Rzepakowy Green Spoon, nie tylko pozytywnie wpływa na Twoją dietę, ale również dodaje walorów smakowych serwowanym potrawom. Idealnie pasuje do sałatek warzywno-owocowych.

 

 

 

 

Kup teraz

 

 

kup teraz